CENY ZA KOMPLETY | ZAKUPY BEZ REJESTRACJI | FAKTURA VAT PRO-FORMA WYSYŁANA AUTOMATYCZNIE
 

Kontakt

Formularz kontaktowy

✉* puszki24@puszki24.pl

☎* +48 505135333

☎* +48 505135333

Pakmet s.c. D.A.A. Filipczak
ul. Przeskok 30
05-092 Łomianki
woj. mazowieckie, PL

REGON 016187983, NIP 1181490214

Biuro obsługi klienta

poniedziałek - piątek: 8:00 - 15:00

Zamówienia prosimy składać poprzez sklep internetowy - przyspieszy to realizacje zamówienia i pozwoli na zautomatyzowanie procesu wysyłki.

Odbiór osobisty dostępny jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, fundacji, stowarzyszeń itp. po potwierdzeniu zamówienia. Nie jest możliwy dla konsumentów, osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Lokalizacja

 
 

Wyznacz dojazd


Miejsce docelowe: puszki24.pl (pakmet), ul. Przeskok 30, 05-092 Łomianki

Współrzędne GPS

N: 52° 19' 57"
E: 20° 53' 29"

* Wysyłając zapytanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Pakmet s.c. D.A.A. Filipczak danych osobowych zawartych w przesyłanej wiadomości i na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług (w celu uzyskania odpowiedzi na zadane zapytanie).

Administratorem danych osobowych jest Pakmet s.c. D.A.A. Filipczak z siedzibą w Łomiankach, adres: Ul. Przeskok 30, kod pocztowy 05-092 Łomianki. Przetwarzanie danych osobowych będzie odbywać się w celu uzyskiwania odpowiedzi na przesłana zapytania i realizacji zamówienia, na podstawie art. 6 ust. 1. lit. b Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (dalej RODO), a także po wyrażeniu uprzedniej zgody – w celach marketingowych Administratora zgodnie z art. 6 ust. 1. lit. a RODO. Dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Ciebie. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres mailowy puszki24@puszki24.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanych celów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl